© 2023 Ваш консультант. Сайт создан на Wix.com

т./ф.:+38 044 536 12 25

т.м.: +38 067 879 03 90

ПРОЕКТ МИРНИЙ

 

Ініціатива створення адаптаційно-реабілітаційного центру, а якщо говорити ширше - адаптаційно-реабілітаційного комплексу належить групі українських патріотів. Нам небайдужа доля тих, хто зі зброєю в руках захищав і захищає Україну, а також подальше життя сімей загиблих героїв. Як показує практика, державна допомога часто запізнюється, не вистачає ресурсів, спрацьовує корупційна складова і т.п. Безліч проблем на економічному рівні.

 

При цьому, на прикладі існуючої війни на Сході України можна визнати, що агресора в першу чергу ми зупинили саме завдяки небайдужим українським патріотам - добровольцям і волонтерам. Саме їх дії виявилися найбільш рішучими і ефективними. Так і в нашому випадку.

 

Чому саме «комплексів»? У процесі поствоєнної реабілітації важлива не тільки реабілітація фізична. Після контузії, поранення... Важлива реабілітація соціальна - важливо знову навчитися жити в сім'ї, колективі... Наш комплекс у проекті «Мирний» передбачає створення не тільки медико-психологічного реабілітаційного центру - тут же ми вирішуємо питання житла - будуємо багатоквартирні будинки і котеджне містечко для сімей наших захисників. Плюс - створюючи у складі інфраструктури невелику промислово-сільськогосподарську зону - ми даємо можливість людям отримати роботу, так би мовити, на місці.

 

Наш комплекс передбачає створення кількох підприємств, у тому числі - енергозберігаючих та сільськогосподарських - в першу чергу, для власних потреб. А адже це - робочі місця. До речі, ми сьогодні говоримо про намір створити ряд таких центрів у всіх областях України. Ми вже працюємо не тільки з Житомирською областю, але і з Київською, Одеською...

Серед нас, однодумців, виявилися, на щастя, представники найрізноманітніших професій - і медики, і технологи, і інженери, люди не тільки з великим досвідом практичної роботи за своїми спеціальностями, а й роботи за найсучаснішими методиками, роботи з використанням новітніх розробок і технологій. Розпочато проект на власні кошти - адже серед нас є і підприємці. Таким чином відбулася закономірна «синергія».

 

Надалі будемо залучати інвестиційні кошти.

 

Цього року ми почали з проекту «Мирний», в комплекс якого, повторюся, входить центр медико-психологічної реабілітації учасників АТО та їх сімей, де воїни і вимушені переселенці проходять курс кваліфікованої медичної та психологічної допомоги, житлове містечко, де вони живуть з сім'ями, і тут же, при комплексі - разом працюють на одному з створюваних підприємств технічного парку, забезпечуючи свою сім'ю. Адже не секрет, що сьогодні знайти роботу в Україні непросто. До речі, один такий комплекс розрахований приблизно на 400 сімей.

 

Сьогодні ми знайшли порозуміння в Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, благодійному фонді ветеранів війни та учасників АТО, ГО «Ветерани АТО-Зірка», Фонді Девіда Лінча, офісі НАТО в Україні тощо.

 

Також ми вже можемо назвати своїми партнерами такі організації, як:

- Громадська організація «Інформаційно-аналітичний центр національної безпеки України» (Київ);

- «Серго-Гамма - Лізинг» (Київ) (консалтинг, у сфері фінансування, інвестиційного проектування, екології та альтернативної енергетики);

- «Ekogaz» (Польща) (виготовлення і постачання устаткування у сфері екології та альтернативної енергетики);

- Міжнародний фонд «Еквітас»;

- Благодійний фонд «Їм. Ікони Почаївської Божої Матері »(Київ);

- «Продюсерський центр «Генезис Про»(Київ);

- «Укрфільмресурс» - телепродакшн-студія (Київ);

- Польсько-українське СП «Araj Україна» (проектування, виготовлення і будівництво елеваторів) (Київ);

- Шведсько-українське СП «Facilia International» (Київ) (екологія);

- «Генезис Трейд» (Київ) - (інжиніринг екологічного та енергетичного обладнання, поставки паливних пелет і брикетів, біогумусу та органічних добрив);

- Громадська організація «Офіцерський корпус»;

- «АкваСерж» (Словаччина) (виробництво аква- і іхто-культур);

- «Сервус» (Дрогобич, Львівська обл.) (проектування, виготовлення і монтаж каркасних будинків).

 

Сьогодні ініціативною групою медиків і психологів Проекту «Мирний» розробляється програма медичної та психологічної реабілітації військовослужбовців; групою наших архітекторів та інженерів-будівельників розробляється генеральний план комплексу. У технічну частину комплексу входить, наприклад, пелетний завод, елеватор, зерносховище, очисні споруди, сміттєпереробка, деревообробні підприємства і т.д.

 

Розпочато процес землевідведення ділянки землі в одній з областей України для будівництва першого комплексу нашого кооперативу «Мирний». Перші кроки вже зроблено й у Києві.

 

На закінчення додам, що до співпраці ми запрошуємо всіх небайдужих людей. І всі організації.

 

Заважає нам на цьому етапі тільки одне - байдужість деяких наших співгромадян. Ми розуміємо, що люди втомилися від такої «гібридної» війни, що тут - в Києві, у Львові, в Запоріжжі, війну відчувають в основному ті, у кого воюють близькі, або ті, хто забезпечує волонтерську допомогу фронту. Але ж війна триває. І від того, що сьогодні вона не так відчутна тут - вона не припинилася там. І самі собою проблеми, безпосередньо з нею пов'язані, не зникнуть.

 

Чим швидше це зрозуміють ті, хто вважають себе патріотами України - жителі «благополучних» районів України - тим швидше ми зможемо допомогти один одному в цій боротьбі за виживання нації. Незважаючи ні на які дії нашого уряду, державних чиновників будь-якого рівня, рішення «слуг народу» - кожен повинен розуміти - що якщо він патріот - то патріот не державної машини і держапарату, а своєї, української землі та її жителів.

 

Наш проект починається з програми побудови першого житлового будинку для сімей загиблих українських вояків, де від 20 до 40 сімей, в залежності від затвердженого проекту, отримають квартири безкоштовно. Для цієї мети нами відкритий мультивалютний рахунок у банку, ми розповідаємо про роботу Проекту та почали відкритий збір коштів від небайдужих людей по всьому світу.

 

До речі, до нас сьогодні надходять пропозиції про участь як від українських комерційних і громадських організацій та волонтерів, так і від потенційних партнерів з Європи та американського континенту.

Пора перестати бути байдужими. Давайте зробимо сьогодні справа, угодне Богові і допоможемо нашим людям. Всі разом.

 

Ми повністю відкриті для співпраці.

 

Андрій Кисельов,

Керівник інформаційного департаменту

Проекту «Мирний»

 

 

Про нас          Команда         Новини         Проекти        Медіафайли          Партнери         Контакти  

  • Wix Facebook page
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now