© 2023 Ваш консультант. Сайт создан на Wix.com

т./ф.:+38 044 536 12 25

т.м.: +38 067 879 03 90

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

Масштабний соціально-адаптаційний комплекс для АТОвців можуть звести на Чигиринщині

 

Лікувальні джерела, історичні місця та атмосфера патріотизму… Такі характеристики Чигиринського району роблять його привабливим для реалізації проекту зі зведення потужного реабілітаційно-адаптаційного центру для учасників АТО та їх родин.

 

– Чигиринщина – духовний край. І саме у такому місці може відбуватися не лише фізична, а й психологічна адаптація українських воїнів. Тому сьогодні ми розглядаємо Чигиринщину як майданчик для реалізації масштабного проекту зі зведення реабілітаційно-адаптаційного центру, – заявив керівник Проекту «Мирний», Михайло Старіков, перебуваючи в районі з візитом на запрошення голови Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталії Нетовкіної.

 

Проектом передбачено зведення санаторно-лікувального та готельного комплексів, ряду об’єктів обслуговування. Таким чином, буде створено окреме соціальне містечко, розраховане на проживання та перебування не менш як 2500 тисяч осіб. Адаптаційна програма для воїнів АТО тут триватиме від місяця до трьох.  За словами Михайла Старікова, потреба у такому закладі сьогодні надзвичайно висока.

 

– Навіть якщо ми збудуємо десять таких центрів в Україні, нам знадобиться більше 15 років роботи аби охопити тих сто тисяч АТОвців, які вже відслужили. А ще удвічі більше бійців нині перебувають на Сході. Вже не лишилося в Україні родин, яких би це не торкнулося, – констатує Михайло Старіков.

 

– Є чимало цільових інвестиційних програм, з якими ми сьогодні можемо співпрацювати. Є фахівці з міжнародним досвідом створення подібних структур. Вже навіть є медичний персонал під цю програму, – запевняють ініціатори проекту Мирного. – Звісно, на державному рівні створено вже не один такий центр. Однак, як показує практика, держава не здатна забезпечити саме ті умови, які потрібні нашим воїнам.

 

– Загалом проект вже готовий до реалізації. Сьогодні ми шукаємо лише правильні майданчики і людей, які готові з нами співпрацювати, – підсумував Михайло Старіков.

 

На думку голови Громадянського руху «За процвітання Черкащини», втілення такого проекту саме на Чигиринщині цілком закономірне.

 

– Усі ми прагнемо допомогти нашим воїнам. Тутешня природа, історія та атмосфера патріотизму – це саме те поєднання, що дозволить зцілювати не лише тіло, а й душу, – переконана Наталія Нетовкіна.


 

Фото зустрічі першої робочої зустріч із керівництва проекту  Мирний та представників Чигиринського району Черкаської області

Створення реабілітаційно-адаптаційного центру передбачає створення комплексу, який дозволить проводити процедури відновного лікування повного циклу. В комплексі передбачено як лікування пов'язане з фізичними вадами, так і вирішення питань психологічної адаптації. Включено додатково відділення:

·        Діагностичне

·        Лабораторія

·        Операційний блок 

·        Реанімація

 

Кількість пацієнтів за рік:

·        Реабілітація                                    3000 чол.

·        Денний стаціонар та поліклініка    5000 чол.


Площа будівлі:     5000 м2

Вартість об'єкту:  8,5 млн. євро.

Витрати на рік:     800 тис євро (з урахуванням з/п ) 

Окупність:             6-8 років

 

Про нас          Команда         Новини         Проекти        Медіафайли          Партнери         Контакти  

  • Wix Facebook page
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now