© 2023 Ваш консультант. Сайт создан на Wix.com

т./ф.: +38 044 362 12 25 

т.м.:  +38 099 193 47 82

«Проект Мирний»: новий рівень у співпраці з Козацькою територіальною обороною

У вересні президент української ГО «Проект «Мирний» Михайло Стариков підписав меморандум про співробітництво та соціальне партнерство із Верховним Отаманом – Головнокомандувачем Козацької Територіальної Оборони України генералом армії козацтва Олександром Наухатько.

Як зазначається у тексті Меморандуму, взаємодія спрямована в першу чергу на  активізацію місцевих громад для спільної розбудови громадського суспільства в Україні. Серед цілей співпраці також є сприяння попередженню порушення прав і свобод людини, надання первинної правової допомоги всім верствам населення, надання гуманітарної допомоги біженцям зі східних регіонів, пораненим українським воїнам, які беруть участь в районі Операції об'єднаних сил (ООС),  надання психологічної допомоги та реабілітації постраждалим зі східних регіонів держави.

Нагадаємо, що «Проект Мирний» є міжнародним соціально-адаптаційним проектом, створеним групою українських патріотів. Проектом передбачається розробка та впровадження медичних  комплексів з житловою, обслуговуючої і виробничою інфраструктурою для учасників ООС та їх сімей по всій території України, створення нових робочих місць, використання нових технологій тощо. 

«Проект Мирний» є неполітичним і недержавним проектом, спрямованим на консолідацію зусиль професіоналів і свідомих людей заради комплексного вирішення існуючих кризових явищ в Україні.Учасники проекту: інвестиційні та будівельні компанії, страхові компанії, фонди, громадські та релігійні організації та підприємства, міжнародні співтовариства і діаспори, волонтери та всі люди, яким небайдуже майбутнє України.

Саме тому ГО «Проект «Мирний» та ГО «Козацька територіальна оборона» вважають за необхідне спільне просування та популяризацію унікальної історії та культури українського козацтва, яка є невід’ємною частиною багатовікової культурної та інтелектуальної спадщини українського народу, сприяє самоідентифікації та збереженню української нації, відродженню української духовності, а також морально-етичному та патріотичному вихованню нового покоління українців.

Зазначимо, що Олександр Наухатько є також почесним віце-президентом Української федерації самбо, в минулому - головний тренер національної збірної України. Тож закономірно, що в рамках співробітництва передбачається спільна взаємодія з популяризації спорту серед української молоді,  співпраця з питань популяризації здорового образу життя, що є невід’ємною складовою охорони здоров’я нації. 

Особливу увагу заплановано приділяти розвитку туристичної галузі в Україні, що має на меті популяризацію української культури та духовності у світі.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №722/2019

Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року

З метою забезпечення національних інтересів України щодо сталого розвитку економіки, громадянського суспільства і держави для досягнення зростання рівня та якості життя населення, додержання конституційних прав і свобод людини і громадянина постановляю:

1. Підтримуючи проголошені резолюцією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 25 вересня 2015 року № 70/1 глобальні цілі сталого розвитку до 2030 року та результати їх адаптації з урахуванням специфіки розвитку України, викладені у Національній доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна», забезпечувати дотримання Цілей сталого розвитку України на період до 2030 року:

1) подолання бідності;

2) подолання голоду, досягнення продовольчої безпеки, поліпшення харчування і сприяння сталому розвитку сільського господарства;

3) забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю для всіх у будь-якому віці;

4) забезпечення всеохоплюючої і справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання впродовж усього життя для всіх;

5) забезпечення гендерної рівності, розширення прав і можливостей усіх жінок та дівчат;

6) забезпечення доступності та сталого управління водними ресурсами та санітарією;

7) забезпечення доступу до недорогих, надійних, стійких і сучасних джерел енергії для всіх;

8) сприяння поступальному, всеохоплюючому та сталому економічному зростанню, повній і продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх;

9) створення стійкої інфраструктури, сприяння всеохоплюючій і сталій індустріалізації та інноваціям;

10) скорочення нерівності;

11) забезпечення відкритості, безпеки, життєстійкості й екологічної стійкості міст, інших населених пунктів;

12) забезпечення переходу до раціональних моделей споживання і виробництва;

13) вжиття невідкладних заходів щодо боротьби зі зміною клімату та її наслідками;

14) збереження та раціональне використання океанів, морів і морських ресурсів в інтересах сталого розвитку;

15) захист та відновлення екосистем суші та сприяння їх раціональному використанню, раціональне лісокористування, боротьба з опустелюванням, припинення і повернення назад (розвертання) процесу деградації земель та зупинка процесу втрати біорізноманіття;

16) сприяння побудові миролюбного и відкритого суспільства в інтересах сталого розвитку, забезпечення доступу до правосуддя для всіх і створення ефективних, підзвітних та заснованих на широкій участі інституцій на всіх рівнях;

17) зміцнення засобів здійснення й активізація роботи в рамках глобального партнерства в інтересах сталого розвитку.

Повний текст новини читайте тут.

Громадські організації допомагають збудувати стадіон в с.Пухівка
Громадські організації допомагають збудувати стадіон в с.Пухівка

З 1956 року, як кажуть пухівчани, влада не звертала уваги на хоч мінімальне забезпечення дітей села спортивною складовою. Пухівка не мала навіть власного більш-менш пристойного футбольного поля. І це при тому, що місцеві дітлахи із задоволенням грають у м’яча на тому пустирі, який для цього «відведений». На сьогоднішній день на базі Пухівської школи у «ДЮСШ» працює лише секція «Футбол» в якій при цьому займається понад 45 учнів. Та й спортивний майданчик у Пухівській загальноосвітній школі I-III ступенів Броварського району Київської області, яка знаходиться за адресою: село Пухівка, вул. Поштова 14, то лише назва…

Сьогодні допомогти Пухівським дітям взялася громадськість -  Громадська організація «ПРОЕКТ МИРНИЙ», спільно з Громадською спілкою «АСОЦІАЦІЯ ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ У СФЕРІ БУДІВНИЦТВА ТА МІСТОБУДУВАННЯ», Всеукраїнською громадською організацією «КОЗАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОБОРОНА».

Небайдужі українці звернулися за  допомогою та сприянням у реалізації створення у Пухівці футбольного поля зі штучним покриттям та спортивного майданчику на території Пухівської загальноосвітньої школи I-III ступенів до «місцевого» народного депутата Миколи Галушко. До речі, представники громадських організацій вже розробили технічні умови під цей проект та прорахували його вартість, яка складає на даний час близько 4,5 мільйони гривень.

Повний текст новини читайте тут.

Проект «Мирний» виходить на міжнародний рівень

Після низки перемовин у червні 2019 відбулося підписання першого міжнародного документу в рамках Проекту «Мирний».

Ним став Меморандум про співпрацю із Українсько-Китайською торговою некомерційною асоціацією. З боку ГО «Проект «Мирний» меморандум був підписаний президентом ГО Михайлом Стариковим, з боку Асоціації – її президентом Чень Чжунфенєм.

Меморандумом передбачено створення спільних українсько-китайських бізнес-структур, впровадження спільних проектів та інших шляхів міжнародної співпраці, включаючи регулярні двосторонні консультації.

Прес-центр ГО «Проект «Мирний»

Представники Проекту Мирний взяли участь у
Четвертому Міжнародному Бізнес-Форумі 

Президент ГО "Проект Мирний" Михайло Стариков та партнери Проекту взяли участь у Четвертому міжнародному бізнес-форумі «Україна 2017. Стратегічне бачення: виклики і можливості», який проходить 21-22 червня в м. Харків.

Основна фабула форуму – «4-я індустріальна революція, глобалізація VS національні пріоритети. Яким шляхом піде Україна? Виклики і можливості».

Успішні кейси та можливості для розвитку бізнесу будуть висвітлені в панельних дискусіях і секціях:

·         «Сучасна енергетика: як перетворити” ресурсні кайдани “в драйвер зростання?»

·         «HITECH для агросектору та індустрії: чи може український IT сектор змінити вигляд промисловості і сільського господарства?»

·         «Експорт, міжнародна кооперація як драйвер зростання індустріальних регіонів України»

·         «Нові можливості для українського бізнесу: міжнародні програми, програми фінансування і розвитку, гранти»

Польська бізнес-місія на Форумі була представлена:

паном Гжегош Колодко, екс-міністром фінансів, який 4 рази займав посаду віце-прем`єра Республіки Польща. Його вважають "ключовим архітектором польських економічних реформ", поруч з вже достатньо відомою фігурою в Україні Л.Бальцеровичем,

паном Bachorski Zbyszko, президент Euro-Med G.M.B.H. sp. z o.o. 

Також  компаніями:
Sukces Sp. z o.o., Konica Minolta Ukraine, MS Consulting, Euro-med Gmbh sp.z o.o, ПАТ "Ідея Банк",NATURAL SYSTEM Sp. z o.o, Chabin Sp.J., "Zefir", RED LOGIC SP. Z O.O., TDM Electronics SA, MyOrganico Sp.zoo.o, STOMIL SANOK UKRAINA sp z o o, Kredobank SA, ЧП «МИМ» офіційний представник «Chemetal Polska sp/zo/o» і «Galvanopartners sp.zo.o» в Україні, DGT Sp z o.o., Milex Michał Leszczyński, Międzynarodowe Centrum Prawne EUCON, Edpol Food and Innovation Sp. z o.o., Legatvip Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, MIDAS" Międzynarodowe Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe, WF WELL SYSTEM SP. Z O.O., BIOFITON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza.

 

Президент ГО М.Стариков провів ряд плідних зустрічей з учасниками Форуму зі сторони Польщі. В ході обговорення були досягнуті домовленості про  співпрацю та реалізацію спільних ініціатив. Зокрема, Bachorski Zbyszko, президент Euro-Med G.M.B.H. sp. z o.o.та його фонд "ZBYSZKO" стали партнерами "Проекту Мирний".

 

Проект Мирний запрошує до співпраці

Фахівці проекту Мирний активно проводять консультації з представниками громадських організацій, уряду та бізнесу, щоб визначити та обговорити найбільш актуальні питання щодо надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, вимушеним переселенцям, а також  відновлення та розвитку культурного, освітнього, наукового,  матеріально-технічного потенціалу України.

 

З фахівціями та організаціями, які працюють з проектом Мирний Ви можете ознайомитися за наступними посиланнями: КОМАНДА та ПАРТНЕРИ.

 

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до обговорення, розробки та реалізації проектів. Надсилайте Ваш запит на адресу myrny.info@ukr.net. 

На психологічну реабілітацію воїнів АТО виділили 50 млн грн

 

У 2017 році на заходи психологічної реабілітації учасників АТО бюджетом передбачено близько 50 млн грн

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Водночас урядовець визнав, що залучених коштів недостатньо, щоб допомогти понад 290 тисячам осіб, які взяли участь в антитерористичній операції та отримали офіційний статус учасника бойових дій.

"Відповідно до паспорта бюджетної програми послуги з психологічної реабілітації зможуть отримати близько 9 тис. осіб. Вдумайтеся в цифри: з 290 тис. учасників АТО лише для 9 тис. зафіксовано можливість отримати послуги по бюджетній програмі", - сказав Розенко.

Віце-прем’єр-міністр наголосив, що кошти на реабілітацію бійців необхідно залучати також із місцевих бюджетів, і міжнародних організацій.

Учасники АТО звільняються від сплати земельного податку

 

ДФС України повідомляє, що відповідно до ст.ст. 269, 270 Податкового кодексу платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні.


Водночас згідно з п.п. 281.1.4 п. 281.1 ст. 281 Кодексу від сплати земельного податку звільняються ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України від 22 жовтня 1993 року № 3551-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» зі змінами та доповненнями (далі – Закон 3551-ХІІ).

Ветеранами війни є особи, які брали участь у захисті Батьківщини чи в бойових діях на території інших держав.

До ветеранів війни належать: учасники бойових дій, інваліди війни, учасники війни (ст. 4 Закону 3551-ХІІ).

Відповідно до норм Закону особи визнані учасниками бойових дій, звільняються від сплати земельного податку. При цьому звільнення від сплати земельного податку, передбачене для такої категорії фізичних осіб, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:

  • для ведення особистого селянського господарства – у розмірі не більш як 2 гектари;

  • для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах – не більш як 0,25 гектара, в селищах – не більш як 0,15 гектара, в містах – не більш як 0,10 гектара;

  • для індивідуального дачного будівництва – не більш як 0,10 гектара;

  • для будівництва індивідуальних гаражів – не більш як 0,01 гектара;

  • для ведення садівництва – не більш як 0,12 гектара (п. 281.2 ст. 281 Кодексу).

До переліку видів земельних ділянок щодо яких фізичні особи мають право на пільги зі сплати земельного податку не включено земельні ділянки, що утворилися за рахунок переданих за рішенням відповідної ради земельних часток (паїв).

Для звільнення від сплати земельного податку, особа яка   має  підстави для отримання пільг , повинна надати контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки заяву довільної форми про надання пільги та документи, що посвідчують її право на пільгу, зокрема, посвідчення «Учасник бойових дій».

Перелік реабілітаційних закладів

 

До уваги учасників антитерористичної операції та фахівців

органів соціального захисту населення!

У зв’язку із закінченням  31.03.2017 терміну дії договорів зі Службою, реабілітаційні установи припинили прийом учасників антитерористичної операції на психологічну реабілітацію.

Роз’яснення щодо реалізації у поточному році програми з психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції  будуть надані додатково.

Інформація про реабілітаційні установи,  з якими Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції продовжено строк дії договорів на закупівлю послуг з психологічної реабілітації до 31 березня  2017 року

Перелік реабілітаційних установ_2017 (до 31.03.2017)

Порядок отримання послуг з психологічної реабілітації можна подивитись в розділі ДОРОЖНІ КАРТИ

Із запитаннями, що виникли у Вас стосовно можливості або механізму отримання послуг з психологічної реабілітації, просимо звертатися до відділу соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації Служби за номером: (044) 281-08-31 або електронною поштою на адресу: vpr@dsvv.gov.ua

Київські депутати збільшили матеріальну допомогу учасникам АТО

Відповідне рішення підтримали 81 депутат Київради, повідомляє її прес-служба.

 

"Ми збільшуємо суму допомоги з 2,5 тис. гривень до 5 тисяч. Загалом у Києві 21 300 осіб, які потребують такої допомоги. Разом із тим, ми підвищуємо розмір матеріальної допомоги членам сімей загиблих учасників АТО та учасників Революції Гідності. Пропонуємо суму в 25 тисяч гривень. А це вдесятеро більше, ніж задекларовано сьогодні", - зазначив директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов.

Відповідно до рішення, удвічі збільшується розмір матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції.

У рамках коригування Програми, збільшується до 50 тисяч гривень розмір надання матеріальної допомоги на часткову компенсацію членам сімей загиблих учасників АТО на виготовлення та встановлення надгробків. Видатки на зазначені цілі у 2017 році не планувалися.

Також збільшуються виплати на оздоровлення дітей киян-учасників АТО та дітей, хворих на церебральний параліч.

Окремим пунктом передбачено надання щомісячної адресної матеріальної допомоги для покриття витрат на оплату житлово-комунальних послуг членам сімей загиблих киян-учасників бойових дій на території Афганістану.

"Загалом збільшується обсяг коштів на виконання програми «Турбота. Назустріч киянам» у 2017 році до 1,4 млрд гривень. Це на 20% більше у порівнянні з 2016-м і практично удвічі більше, ніж було заплановано на цей рік під час затвердження Програми у березні 2016 року", – підкреслив голова бюджетної комісії Київради Андрій Странніков.

З 1 січня 2017 року доплата бійцям за участь в АТО збільшується

Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник президента Юрій Бірюков.

"Про подарунки до Нового року. Із завтрашнього дня доплата за участь в АТО збільшується. Перша лінія - 6000, друга - 2400. Це на перший квартал. З другого кварталу - наступний етап збільшення доплати", - йдеться в повідомленні.

Бірюков уточнює, що ці доплати додаються до зарплати бійця.

Приходить знову Рік Новий на землю України!  

Хай мир несе у кожен дім, достаток та сумлінність,  

Хай дарить щастя та тепло і друзям, і партнерам  

Наш успіх - коли ми разом, - бійці і волонтери!

Проект наш - світло та добро, єднання, честь та віра.

І ми сьогодні вдячні всім, хто співпрацює з "Мирним" !

 

Проект "МИРНИЙ" вітає усіх з Новим Роком та Різдвом!

Проект "МИРНИЙ" вітає із Днем Захисника України!

 

Бажаємо мирного неба, добробуту та процвітання!

 

Києво-Святошинський район: перші ділянки для воїнів.

 

На Київщині учасникам бойових дій на Сході України виділили земельні ділянки. Вже перші двадцять бійців отримали акти на землю у Гатному і Чабанах під Києвом.

Зокрема, Києво-Святошинська районна рада минулого тижня прийняла рішення розширити територіальні межі вказаних населених пунктів. Завдяки цьому, виникли додаткові можливості для виділення земельних ділянок для бійців АТО.

Близько року готувалися необхідні рішення та проектні роботи, але наразі вже виділено понад 20 ділянок для атошників.

Нагадаємо, що   право на безоплатне отримання у власність земельних ділянок як учасниками антитерористичної операції, так і іншими категоріями громадян регулюється частиною 6 статті 118, а також статтями 121 і 122 Земельного кодексу України.

Зокрема, учасники АТО можуть отримувати ділянки з земель державної власності (в межах  областей) або комунальної власності (в межах населених пунктів) у таких розмірах:

- для ведення фермерського або особистого селянського господарства - до 2 га;

- для ведення садівництва - до 0, 12 га;

- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) – до 0,25 га у селах, до 0,15 га – у селищах та до 0,10 га – у містах;

- для індивідуального дачного будівництва – до 0, 10 га;

- для будівництва індивідуальних гаражів – до 0, 01 га.

Подробиці - в сюжеті медійної агенції «Укрфільмресурс»:

https://www.youtube.com/watch?v=4lBD7622EoU

Нова концепція державної цільової програми щодо комплексної реабілітації демобілізованих військовослужбовців.

 

23 травня в Укрінформі відбувся «круглий стіл», присвячений вітчизняному та світовому досвіду організації психологічної допомоги військовим, які приймали участь у бойових діях на Сході України та контролю її якості.

«Зараз створюється концепція державної цільової програми по комплексній реабілітації, яка буде включати всі елементи (психологічна реабілітація, медична реабілітація, соціально- професійна адаптація, санаторно-курортне лікування) та базуватиметься на світовому досвіді», - сказав заступник міністра соціальної політики Василь Шевченко.

Як зазначила начальник Управління у справах ветеранів та учасників АТО Олександра Тарасова, зараз проблемою психологічної допомоги в рамках реабілітації військовослужбовців опікується дуже багато відомств: Міноборони, МВС, Міністерства соціальної політики, охорони здоров'я, освіти та науки. «На сьогодні у нас не визначено, хто і як сертифікує чи надає право надавати таку психологічну допомогу, а також стає дуже гостро питання надання стандартної нормативної допомоги. І ми хотіли б отримати досвід міжнародних організацій та фахівців», - сказала пані Тарасова.

Як повідомив керівник Державної служби у справах ветеранів та учасників АТО Артур Дерев'янко, в 2014-15 роках в Україні не було досвіду надання такої допомоги. Сьогодні фахівці різних напрямків мають власне бачення проведення психологічної реабілітації та адаптації військових до мирного життя. Також гостро постає питання залучення фахівців, які працюють з психологічними проблемами ветеранів АТО. «Враховуючи досвід роботи з посттравматичним синдромом західних країн, тих країн, які постійно воюють або беруть участь у військових конфліктах, на засіданнях міжвідомчих комісій було запропоновано створити протокол або умови, за якими повинна реалізовуватися державна програма фінансування такої послуги», - зазначив пан Дерев'янко.

Нагадаємо, що минулого року з метою надання соціальної, психологічної, медичної, правової, матеріальної, фінансової, координаційної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, сім`ям загиблих учасників АТО, вимушеним переселенцям та інших громадянам, які потрапили до зони ризику, було започатковано проект «Мирний». «Мирний» - міжнародний соціально-адаптаційний проект, створений групою українських патріотів, який передбачає розробку та впровадження реабілітаційно-адаптаційних комплексів з житловою, обслуговуючою і виробничою інфраструктурою для учасників АТО та їх сімей по всій території України.

Проект «Мирний»: психологічна реабілітація бійців АТО – питання відкрите

 

Кожна війна, на жаль, залишає по собі наслідки…

Особливо – у тих, хто зі зброєю в руках боронить рідну землю. Але травми, отримані на війні, є не тільки наслідками фізичних поранень. Війна залишає слід в душі людини, і слід цей заважає бійцю згодом пристосуватися до мирного життя.

 

До вашої уваги – відео з означеної проблеми.

Війна не забере твою мрію

2016

Триває період підготовки до дитячого талант-шоу від  «Асоціації творчих людей “Time of changes” - “ВIЙНА НЕ ЗАБЕРЕ ТВОЮ МРIЮ”.

 

20 конкурсантів, талановитих дітей та молодь з різних куточків України, що переживають не найпростіші часи у своєму житті, приймуть участь у проекті і 12 лютого продемонструють свою багатогранність та талант перед зірковим жюрі та боротимуться за головний приз проекту – 5000 гривень. Кожен конкурсант записав відео-звернення та став учасником фотосесії в подарунок від організаторів, а також отримав змогу ознайомитись з безцінними професійними знаннями від педагогів команди “Асоціації творчих людей” з таких дисциплін як: хореографія, акторська майстерність, сценічна мова, вокал. Найактивніших дітей ми запросимо до Асоціації і продовжимо свій творчий шлях разом...

 

Проект "Мирний" всіляко підтримує такі унікальні ініціативи - діти це наше майбутнє! А наразі особливої уваги потребують діти, які бачили, що таке війна...

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 січня 2016 № 10-р затверджено План міжвідомчих заходів щодо адаптації до мирного життя учасників АТО.

Цей План передбачає організацію для учасників АТО, звільнених з
військової служби, служби в правоохоронних органах, та членів їх сімей – професійного навчання, спрямованого на формування навичок здійснення підприємницької діяльності. Також планується створювати групи підтримки само- та взаємодопомоги.

 

Тепер учасники АТО, звільнені з військової служби, служби в правоохоронних органах, зможуть пройти курс профорієнтації та професійне навчання, просто звернувшись до держслужби зайнятості.

 

Як стверджують у Кабміні, також планується розглянути можливість спрощення процедури прийняття в першочерговому порядку на роботу учасників АТО в органи МВС, Національної поліції, Міноборони, ГСЧСС, Держприкордонслужби, СБУ, Держспецзв’язку, Управління держохорони.

 

Уряд України планує також забезпечити співпрацю підрозділів, які проводять облік учасників АТО, з військовими підрозділами. Таким чином спроститься процедура направлення учасників АТО, звільнених з військової служби, служби в правоохоронних органах за їх бажанням для подальшого проходження військової служби за контрактом.

 

Урядом затверджений план адаптації учасників АТО

16.01.2016

  • Wix Facebook page
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now