© 2023 Ваш консультант. Сайт создан на Wix.com

т./ф.:+38 044 536 12 25

т.м.: +38 067 879 03 90

Безкоштовне лікування поранених українських бійців АТО

10.01.2016

Напрямки лікування:

Реконструктивні операції (нарощування суглобів, судин, кісток, сухожилля, м’язів тощо) австрійськими хірургами у Києві з 9 грудня 2014 р.
Протезування кінцівок в американських клініках.
Лікування тяжких опіків (у т.ч. пересадка шкіри) в американських клініках.
Пластичні операції в американських клініках.


Для організації лікування таких поранених просимо надавати їхні документи:

медичні виписки (епікриз);
знімки діагностичних обстежень (рентген чи КТ чи МРТ);
фото травми;
інформаційну довідку про пораненого, де вказувати:
ПІП пораненого
дата народження
військова частина (батальйон)
травми поранення (діагноз)
потреби (рекомендації) подальшого лікування
місце теперішнього перебування
особливості пересування (лежачий, візок, самостійно тощо)
контактна особа (ПІП, телефон)
Інформацію про поранених просимо надсилати на електронну адресу: info@mapu.org.ua

Проект "МИРНИЙ" привітав новорічними подарунками дітей загиблих Героїв

29.12.2015

14 грудня 2015 р. стартувала акція "Обміняй чашечку кави на новорічні подарунки дітям", яка була організована проектом "МИРНИЙ" і тривала до 21 грудня.

 

На зібрані кошти волонтери проекту підготували подарунки - книжки, олівці, розмальовки і новорічні солодощі та передали дітям загиблих Героїв.

 

Дякуємо волонтерам проекту "МИРНИЙ" та усім, хто долучився до Новорічної Акції та подарував дітям посмішку!

 

1/2

Виставка дитячих картин про мир, добро та позитивні емоції 

20.12.2015

19 грудня 2015 року за сприяння проекту «Мирний» відбулось відкриття виставки дитячих картин в художній галереї «В гостях у гнома». Свої роботи презентували 4 юні художниці: Авеліна Ковальчук, Кароліна Ковальчук, Софія Нетовкіна та Софія Таланова.

 

Дитячий малюнок завжди привертає увагу своєю щирістю, безпосередністю, відкритістю та особливою енергетикою, а представлені картини дівчат просто випромінюють мир, гармонію, тепло, позитив і гарний настрій. За допомогою засобів образотворчого мистецтва художниці висловлюють свої почуття та ставлення до світу.

 

Вільно та впевнено вони копіюють Ван Гога, Айвазовського та Реріха, використовують складні матеріали та техніки. Дівчата вивчають кращі світові здобутки та активно імпровізують, викладаючись у кожному малюнку, перш за все емоційно, чуттєво.

 

Виставка продовжиться до 27 грудня і буде відкрита для усіх бажаючих з 10.00-19.30 за адресою: м.Київ вул. Володимирська, 5.

Стартувала благодійна акція “Обміняй чашечку кави на новорічні подарунки дітям”

15.12.2015

Проект «Мирний» запрошує долучитися до акції “Обміняй чашечку кави на новорічні подарунки дітям”, яка стартувала 14 грудня.

 

Акція передбачає переведення добровільного благодійного внеску в еквіваленті вартості чашечки кави. На залучені кошти діти учасників АТО отримають новорічні святкові подарунки: солодощі, книжки та іграшки.Щоб взяти участь, достатньо перейти на вебсайт проекту www.myrny.com та обміняти чашечку кави. За бажанням можна поширити акцію через ФБ. Якщо Ви маєте контакти родини учасників АТО з дітками, будемо вдячні за таку інформацію! Звіт щодо проведення акції буде презентовано 8 січня 2016.

 

Подаруємо Новий рік та Різдво кожній родині!!

Проект «Мирний» щодо співпраці з державою: круглий стіл

11.12.2015

10 грудня представники Проекту «Мирний» прийняли участь у круглому столі «Держава-Благодійники-Волонтери: формула успішної співпраці», який відбувся у рамках VI Національного конгресу «Благодійна Україна». На заході також пройшло розширене засідання Ради з координації роботи щодо надання волонтерської.та благодійної допомоги при Мінсоцполітики України.

 

Наразі у діючому законодавстві існує низка проблем щодо ефективного регулювання благодійної та волонтерської діяльності, а також - у митному і податковому стимулюванні благодійної діяльності. Зважаючи на існуючу ситуацію в Україні, коли протягом останніх 2 років благодійною діяльністю в тій чи іншій формі займалися практично 90% українців, підняті питання вимагають як державного регулювання, так і нестандартних рішень. Не секрет, що завдяки всебічній допомозі українських патріотів сьогодні вирішується переважна більшість проблем захисників України, вимушених переселенців, сімей загиблих героїв тощо. Круглий стіл показав, що відповідні державні інститути відкриті до співпраці з громадянами, а відтак можна говорити про ініціювання партнерства між державою та патріотами.

 

Сьогодні Проект «Мирний» готовий частково допомогти державним органам України, та, діючи за державним замовленням, реалізовувати масштабні проекти, для вирішення існуючих проблем. Ми говоримо в першу чергу про комплексну реабілітацію ветеранів АТО і сімей загиблих під час антитерористичної операції на Сході нашої держави, будівництво містечок нового типу для компактного заселення внутрішніх переселенців з Донецької, Луганської областей та АР Крим, створення відповідної інфраструктури та забезпечення необхідної кількості робочих місць. Актуальна законодавча база та реформування державного регулювання в цій галузі допомогло б Україні у найкоротший термін нівелювати вже існуючі наслідки війни та підготуватися до вирішення насущних, а можливо, і майбутніх проблем.

Зі святом Гідності та Свободи!

21.11.2015

Сьогодні, 21 листопада, не просто свято Гідності та Свободи.

Ми – ті, хто до останнього дня не залишали Майдан, сьогодні в боргу у тих, хто віддав своє життя в першу чергу за особисту свободу, честь та гідність.

Ми сподівалися, що тоді обійдеться без жертв. Але – були побиті та замезлі, скалічені фізично й понівечені морально. І – Небесна сотня.

Це відбувалось на наших очах. Це було жахливо й неймовірно. Але – виявилося правдою. Ми перемогли – страшною ціною. Схиляючи голову перед загиблими Героями – ми не забуваємо, за що саме вони віддали свої життя. За що – і за кого. Ми пам’ятаємо, як це було. Нехай про це пам’ятає влада.

Пройшло не так багато часу і сьогодні до Захисників України з Небесної сотні долучилися тисячі  воїнів, добровольців, волонтерів…

Це страшно. Це – війна. Ми знаємо, що це таке.Нехай цього не знатимуть наші діти. Сьогодні від усіх негараздів – політичних і владних, корупційних і економічних, соціальних і воєнних нас збереже лише розуміння того, що ми – разом. Бо тільки пліч-о-пліч ми зможемо вистояти. Проти чого завгодно.

Ми – розуміємо це. Нехай це зрозуміють наші вороги та наші друзі. І – кожен з нас.

Слава Україні!

Героям слава!

Проект Мирний висловлює свої співчуття родинам загиблих  і народу Франції

14.11.2015

Проект Мирний висловлює свої співчуття родинам загиблих  і народу Франції. Події 13 листопада в Парижі - це страшна трагеді для суспільства в цілому.

 

Ми солідарні з усім світом у розбудові миру, толерантності, взаєморозуміння, поваги до людських цінностей.

Зі святом працівника соціальної сфери!

01.11.2015

Проект Мирний вітає усіх працівників соціальної сфери із професійним святом!!!

 

Тисячі людей відчули на собі, наскільки важлива ваша праця, турбота та доброзичливість. Неоціненна ваша допомога учасникам АТО та членам їх сімей, переселенцям та іншим постраждалим внаслідок подій на Сході.


Щиросердно бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та невичерпної життєвої енергії!

 Індивідуальне консультування родин військових

27.10.2015

Партнер проекту «Мирний» ГО «Психологічна підтримка та реабілітація «Вільний вибір» проводить індивідуальне консультування родин військових. У проекті працюють психологи-волонтери, що надають психологічну допомогу родинам військовослужбовців, які захищають або захищали нашу країну.

 

Консультування БЕЗКОШТОВНЕ.Для запису на індивідуальну консультацію Вам необхідно зв’язатись:

 

 

Консультування ведеться за адресою Повітрофлотський проспект 51.

Учасники проекту "Мирний" відвідали семінар "Формування національної освітньої мережі для нового покоління"

19.10.2015

16 жовтня в м. Києві пройшов семінар на тему «Формування національної освітньої мережі для нового покоління», який відвідали учасники та партнери проекту «Мирний» та центру Інноваційних практичних рішень www.ipscentre.com.

 

На заході розглядались принципово нові підходи до системи освіти, зокрема Сергій Переслегін, відомий літературний критик, публіцист та науковець, презентував доповідь «Новий гео-планетарний освітній канон». Володимир Нікітин, доктор культурології, кандидат архітектури, професор, та Юрій Чудновський, директор Міжнародного інституту урбаністики та регіонального розвитку, обговорювали тему «Освіта змісту, людини, суспільства та людства». Психолог та ігромайстер Олена Переслегіна провела з учасниками семінару гру «Освітня мережа для нового покоління», яка дозволила побачити картину різноманіття поглядів та тенденцій в освітній сфері України. Завершальним етапом семінару було обговорення планів на майбутнє.

 

Нагадаємо, що одним з напрямів діяльності проекту Мирний є створення інноваційної навчальної структури.

1/4

Дякуємо за свято на День Захисника Вітчизни від колективу народної пісні "Червона калина"

16.10.2015

Яскравий і самобутній колектив народної пісні " Червона калина",котрий є партнером проекту " Мирний", рішуче підтримує піснею та добрим словом сім`ї, на долю яких випали випробування війною.

 

Завдяки проекту "Мирний" - мир і справді повертається в українські родини!

 

1/2

Вітаємо усіх захисників України зі святом!

13.10.2015

Від усієї душі бажаємо мирного неба, наснаги, професійних успіхів та розуміння, що захист нашої держави певною мірою залежить від кожного з нас!

 

Слава Україні!

 

Героям Слава!

Проект «Мирний» підтримує створення національної платформи по організації потоків фінансової та не-фінансової підтримки Україні

05.10.2015

Сьогодні уповноважені представники Проекту «Мирний» прийняли пропозицію наших партнерів – Міжнародної громадської організації українців «Четверта Хвиля» щодо підтримки громадської ініціативи з упорядкування усіх видів міжнародної допомоги Україні. Керівництво Проекту поставило свої підписи під відповідною електронною петицією, зразок якої розміщений на офіційному інтернет-ресурсі Президента України: https://petition.president.gov.ua/petition/4632.

 

Нагадаємо, що МГОУ «Четверта Хвиля» є об’єднанням українців нової, четвертої, міґраційно-еміґраційної хвилі для реалізації й захисту їхніх громадянських, професійних, соціальних, економічних прав, підтримки фахових інтересів і громадянської взаємодопомоги та сприяння їхньому поверненню в Україну.

Наразі «Четверта Хвиля» є партнером міжнародного неполітичного і недержавного соціально-реабілітаційного проекту Проекту «Мирний», який передбачає розробку та впровадження по всій території України реабілітаційних комплексів з житловою, обслуговуючої і виробничою інфраструктурою для учасників АТО та їх сімей.

 

До кінця збору підписів залишилося ще 64 дні. Приєднуйтеся,  друзі!

Партнер Проекту «Мирний» - центр травмотерапії «Повернення» 

02.10.2015

Центр «Повернення» було створено у зв’язку з війною (військовими діями) в країні у відповідь на потребу надавати необхідну спеціалізовану психологічну (психотерапевтичну) допомогу різним категоріям клієнтів: демобілізованим, комісованими, пораненим, членам їх родин, внутрішньо переміщеним особам. Потенційними клієнтами центру також можуть бути волонтери, люди допомагаючих професій, які надають допомогу армії, а також інші особи, що потрапили під вплив психотравмуючих подій.

 

Нагадаємо, що у рамках реалізації Проекту «Мирний» особлива увага приділятиметься усім видам реабілітації учасників АТО, вимушених переселенців та їх сімей – психологічній, соціальній, медичній тощо.

 

Більш детальну інформацію Ви можете знайти тут.

Батальйон «Миротворець» - з Проектом «Мирний»

27.09.2015

Минулої суботи, 26 вересня, відбулася робоча зустріч керівництва Проекту «Мирний» з представниками добровольчого батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець». Про деталі Проекту бійцям, які вирішили долучитися до нього, розповів керівник Проекту «Мирний» Михайло Старіков. Також перед новоприйнятими учасниками проекту з числа бійців батальйону виступив заступник Голови ГО «Офіцерський корпус» Вадим Бартеньєв.

 

На сьогодні «Миротворець», створений минулого року, існує у структурі Головного управління МВС України у Київській області. Бійці батальйону - професійні військові та правоохоронці із досвідом проведення миротворчих місій. Батальйон гідно захищає Україну у зоні проведення АТО, на жаль, має втрати – у тому числі й під Іловайськом.

 

Нагадаємо, що до участі у соціально-реабілітаційному Проекті  «Мирний» залучаються не лише захисники України, а й сім’ї загиблих героїв. Головним пріоритетом Проекту є всебічна – фізична, психологічна та соціальна реабілітація постраждалих у війні проти України.

1/1

У п’ятницю, 18 вересня, у Києві зібралися відомі інвестори, представники міжнародних організацій та черкаські підприємці на Інвестиційний форум-2015 щодо перспектив розвитку Черкаської області.

 

В столичному готелі «Опера » серед  понад  100 учасників форуму знаходились і представники керівництва Проекту «Мирний». Після виступу голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченко, який представив присутнім привабливі сторони інвестування в регіон, відбулися перемовини керівництва Проекту із організаторами Форуму – представниками Української бізнес-асоціації, керівником видання «Бізнес» Володимиром Чеповим та черкаськими підприємцями.

 

Наразі зацікавленість у реалізації частини Проекту «Мирний» виявили як провідні компанії України, так і керівництво області.

Інвестори Черкащини зацікавилися Проектом «Мирний»

21.09.2015

1/2

1/3

Проект «Мирний» підтримав дитяче спортивне свято у Ніжині

17.09.2015

Під час святкування Дня міста Ніжин – 15 вересня у місті відбулося справжнє спортивне свято.  Разом з організатором спортивних змагань – Благодійним фондом  «Спорт заради миру» Проект «Мирний» провів кілька дитячих спортивних змагань. Зокрема, марафон з бігу, показові змагання з боксу, матчі з футболу, баскетболу, волейболу тощо.

 

Проект «Мирний» завжди підтримуватиме дитячі спортивні змагання, оскільки пропаганда здорового образу життя допомагає нам відродити Україну. До речі – ми чекаємо нових ініціатив організації «Спорт заради миру».

 

Детальніше – на офіційному сайті наших партнерів: 

http://runforpeace.eu

До роботи за Проектом «Мирний» долучилася Черкащина  14.09.2015

1/3

11 вересня керівництво Проекту «Мирний» провело першу робочу зустріч із представниками Чигиринського району Черкаської області. Зустріч відбулася завдяки ініціативі Голови ГО «Громадський Рух «За процвітання Черкащини» Нетовкіної Наталії Володимировни.

 

За попередніми результатами зустрічі – у Чигиринському районі досягнуто домовленості про виділення земельної ділянки для будівництва реабілітаційного центру.

 

Створення реабілітаційного центру передбачає створення комплексу, який дозволить проводити процедури відновного лікування повного циклу. В комплексі передбачено як лікування пов'язане з фізичними вадами так і вирішення питань  психологічної реабілітації.

 

Детальніше про проект Ви зможете знайти тут.

Новини Проекту «Мирний»  11.09.2015

Департамент інформації Проекту  « Мирний » повідомляє, що  цього тижня нам вдалося запустити новий сучасний інформаційний інтернет-ресурс Проекту та оновити логотип. Новий сайт Проекту - www.myrny.com. Інформація на сайті буде постійно оновлюватися. Ми зробимо сайт корисним, зручним та цікавим для Вас. 

Також д о Проекту  « Мирний » постійно  долучаються нові партнери - як державні та громадські організації, так і фонди, приватні підприємства та компанії. Зокрема, нещодавно нашими партнерами стали:  Міжнародний благодійний фонд  Колиска миру (Cradle of Peace), Благодійна організація «Спорт заради миру», Громадянський рух  за процвітання Черкащини та ін.  

Повний перелік наших друзів та партнерів можна переглянути на сторінці Партнери: http://www.myrny.com/#!parnters/c1a4e. 

Запрошуємо усіх небайдужих приєднатись до проекту Мирний.  Відчуваючи моральну відповідальність перед Україною та її захисниками, давайте разом зробимо наш внесок в спільну перемогу та майбутнє!!!

Безкоштовні тренінги для переселенців

Партнер проекту Мирний ГО "Психологічна підтримка та реабілітація "Вільний Вибір" починає серію тренінгів для виушених переселенців. Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб, що переїхали з АР Крим та сходу України на тренінг, в ході якого буде можливість відпрацювати власний набутий негативний досвід та віднайти ресурс для успішної адаптації в нових життєвих умовах! 
Тренінг буде відбуватися за адресою: 
проспект Повітрофлотский 51,кв.60

Дати проведення: 12, 26 вересня.
Для запису телефонувати за номером: 0636464991 або перейти за посиланням.
Участь у тренінгу БЕЗКОШТОВНА

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Шановні співвітчизники!

Щиро вітаємо з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності нашої держави!

Віками наш народ боровся за власну державність. Кращі сини й доньки України віддавали у цій боротьбі своє життя. Не винятком виявилося й ХХІ століття.

Бажаємо усім патріотам України мужності, сили, витримки, злагоди й щастя. Та ще – миру на нашій землі!

Бажаємо ворогам України завжди пам’ятати про те, що народ, який боровся за власну свободу та незалежність протягом десятків поколінь, перемогти неможливо!

Слава Україні!!!

Героям Слава!!!

Команда Проекту «Мирний»

Правління Проекту «Мирний» розпочинає роботу на Одещині

У понеділок, 24 серпня, відбудеться засідання Правління Проекту «Мирний» у Одеській області.

Актуальне питання - перемовини з відведення під житлове та соціальне будівництво території колишньої військової бази № 11 у Бєлгород-Дністровському районі.

Як ми вже повідомляли, одне з перших містечок із реабілітаційним комплексом для учасників АТО та їх сімей проектом «Мирний» заплановано збудувати у Белгород-Дністровському районі Одеської області, неподалік села Удобне.

 

1/1

До партнерів Проекту долучилося МВС

Успішно завершилися перемовини із керівництвом Державного підприємства Міністерства внутрішних справ україни «Служба замовника МВС України» щодо відведення земельних ділянок для будівництва житла учасникам АТО - співробітникам МВС України.

Найближчим часом розглядається низка земельних ділянок для майбутньої забудови.

Нагадаємо, що Правління Проекту «Мирний» наразі налагоджує співпрацю щодо надання всебічної реабілітаційної та житлової допомоги учасникам АТО - працівникам усіх силових відомств України - МВС, СБУ, НГУ, МОУ, ГУР та ін.

 

Розпочато процес відведення землі для будівництва реабілітаційних комплексів на Житомирщині та Одещині

 

Перемовини керівництва Проекту «Мирний» щодо відведення землі для будівництва реабілітаційних комплексів вже мають перші позитивні результати. Ми отримали позитивний резонанс та зустріли розуміння у керівництва Житомирської та Одеської областей.Станом на 27 липня мова йде, зокрема про 2 ділянки: на Житомирщині це земельний участок неподалік с. Старосільці у Коростишівському районі. На Одещині – колишня військова база поблизу с. Удобне у Бєлгород-Дністровському районі.

Наразі досягнуто попередні домовленості щодо перспектив будівництва у наступних регіонах України: Київ; Київська область; Дніпропетровська область; Житомирська область; Львівська область; Миколаївська область; Одеська область;  Херсонська область; Хмельницька область; Чернігівська область.

 

 

  • Wix Facebook page
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now