© 2023 Ваш консультант. Сайт создан на Wix.com

т./ф.:+38 044 536 12 25

т.м.: +38 067 879 03 90

Соціальна робота

Партнер Проекту «Мирний» - центр травмотерапії «Повернення»

Центр «Повернення» було створено у зв’язку з війною (військовими діями) в країні у відповідь на потребу надавати необхідну спеціалізовану психологічну (психотерапевтичну) допомогу різним категоріям клієнтів: демобілізованим, комісованими, пораненим, членам їх родин, внутрішньо переміщеним особам. Потенційними клієнтами центру також можуть бути волонтери, люди допомагаючих професій, які надають допомогу армії, а також інші особи, що потрапили під вплив психотравмуючих подій.

 

Наразі центр є структурою для надання спеціалізованої допомоги (гострі стресові реакції, лікування ПТСР і супутніх розладів адаптації) і не займається іншими видами психологічної допомоги, крім кризових. Клієнти із залежностями (алкоголізм, наркоманія) перенаправляються у відповідні профільні установи.

 

В основу роботу центру покладено принципи і процедури міжнародних стандартів, зокрема, Ізраїльської коаліції травми.

 

ДОПОМОГА НАДАЄТЬСЯ АНОНІМНО ТЕ БЕЗКОШТОВНО.

 

Перша зустріч із відвідувачем може бути: на основі особистих контактів, перенаправлення із соціальних служб, волонтерських і громадських організацій,в результаті групової роботи з цільовими групами клієнтів, в результаті інформування про діяльність центру через Інтернет та ЗМІ, самозвернення людини в центр.

 

В залежності від ситуації, може бути одна (кілька) консультацій або комплексна психологічна (психотерапевтична) допомога клієнту, що спрямована на зменшення різноманітних проблем (емоційних, особистісних, соціальних, фізичних) та повернення до оптимального стану. Це передбачає підписання відповідного терапевтичного договору, в якому сторони беруть на себе зобов’язання по дотриманню певних умов, що прияють досягненню бажаного результату.  Тривалість дії договору визначається обома сторонами та може бути зміненою в процесі роботи.

 

Нагадаємо, що у рамках реалізації Проекту «Мирний» особлива увага приділятиметься усім видам реабілітації учасників АТО, вимушених переселенців та їх сімей – психологічній, соціальній, медичній тощо.

Про нас          Команда         Новини         Проекти        Медіафайли          Партнери         Контакти  

  • Wix Facebook page
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now